O firmie

Skal-Bud Częstochowa
Skal-Bud to kilkanaście lat doświadczenia, setki udanych realizacji a także tyle samo zadowolonych odbiorców. Obecnie większość nowych zamówień pochodzi od powracających klientów a także z polecenia.
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Skal-Bud w Częstochowie rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku, możemy więc pochwalić się już wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy do wykonywanej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem, a Klientom zawsze chętnie służą pomocą i radą. Zadowolenie Klientów korzystających z usług firmy Skal-Bud jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z uwagą dobierając najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

Okna i drzwi

Okna plastikowe CzęstochowaPoszukujecie Państwo solidnej firmy zajmującej się sprzedażą okien i drzwi? Zachęcamy do współpracy! Skal-Bud z Częstochowy jest sprawdzoną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do grona zadowolonych z naszych usług Klientów! Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę klienta. Naszym klientom doradzamy, jakie okna, drzwi oraz dodatki sprawdzą się najlepiej w danym pomieszczeniu i będą służyły przez lata.

Na wszystkie zakupione u nas produkty otrzymają Państwo gwarancję. Nasz profesjonalizm, aktualna oferta oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów, nawiązując również stałą współpracę z kontrahentami.

Katalog stron